MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Case 7832696

nr 783 2696

CASE

19th century, length: 58, width: 50, height: 27, wear.

1800-tal, längd: 58, djup: 50, höjd: 27

Condition: slitage

400

SEK 150

Monday October 15 2012
at 17:49:43

15/10 16:48:01 1      100 kr
15/10 17:27:35 2      Vinnande bud